Inglaterra Sub-21 0-1 Švýcarsko U21: Výsledky, shrnutí a cíle

85' Střela se nezdařila.Curtis.Jones (Anglie U21) střílel levou nohou zpoza pokutového území.Míč šel vysoko a mimo branku.
79' Střela se nezdařila.Castriete Imeriová (Švýcarsko U21) vystřelila pravou nohou zpoza pokutového území a přímý volný kop byl příliš vysoký.
76' Dan Ndoye dal gól (0:1)!Anglie U21 0, Švýcarsko U21 1. Ndoye (Švýcarsko U21) vystřelil pravou nohou zpoza pokutového území a poslal míč do pravého horního rohu.S pomocí Kastriota Imeriho.Inglaterra Sub-21 0 Švýcarsko U21 1
73' Střela je zblokována.Jordan Lotumba (Švýcarsko U21) vystřelil pravou nohou z pravé strany pokutového území a byl zblokován.
73 Střela na branku.Castriete Imeri (Švýcarsko U21) střílela do středu brány pravačkou zpoza pokutového území.
72' Střela se nezdařila.Eddie Ekitia (Anglie do 21 let) vystřelil pravou nohou ze středu pokutového území.Míč šel vysoko a široko na levou stranu.Karum Hudson-Odoi (přihrávka) přihrává míč na centr po pokutovém území.
63' Střela minula.Ben Godfrey (Anglie U21), na levé straně šestiyardového boxu, má hlavičku napravo.McNeill (Dwight McNeil) asistoval a vyrovnal rohový kop.
63' Střela na branku.Karum.Hudson Odoi (Anglie U21) vystřelil pravou nohou zpoza pokutového území a míč se podařilo zachránit v pravém dolním rohu.
58' Střela je zblokována.Eddie Ekitiah (Anglie do 21 let) zblokoval střelu pravou nohou ze středu pokutového území.Asistence poskytl Max Aarons.
51' Střela minula.Dwight McNeill (Anglie U21) zamířil vlevo do středu pokutového území.Emile Smith Rowe přechází.
49' Bastian Thomas (Švýcarsko U21) trefil pravou tyč pravou nohou z pravé strany pokutového území.S pomocí Jérémyho Guillemenota.
48' minul branku.Eddie Ekitia (Anglie U21) vystřelil pravou nohou ze středu pokutového území a míč šel vedle brány vlevo.Karum Hudson-Odoi (centr z rohového kopu) asistuje.
44' Střela zblokována.Muheim (Švýcarsko U21) střela zpoza pokutového území levačkou byla zblokována.S pomocí Bastien Toma.
39 Střela minula.Bald Foffrey (Anglie U21) hlavička ze středu pokutového území míjí vlevo od brány.McNeill (Dwight McNeil) asistoval a vyrovnal rohový kop.
32' Střela se nezdařila.Hlavička Lloyda Kellyho (Anglie U21) ze středu pokutového území je blízko, ale zprava.McNeill (Dwight McNeil) asistoval a vyrovnal rohový kop.
31' Střela se nezdařila.Tom Davies (Anglie U21) zamířil zprava do středu pokutového území.Karum Hudson-Odoi (centr z rohového kopu) asistuje.
27' Střela se nezdařila.Andi Zeqiri (Švýcarsko U21) ve středu pokutového území hlavičkoval blízko, ale vlevo.Získejte kříž s pomocí Miro Muheim (Miro Muheim)
27' Střela na branku.Dan Ndoye (Švýcarsko U21) vystřelil pravou nohou zpoza pokutového území a míč zachytil do levého dolního rohu.S pomocí Bastien Toma.
19' Střela se nezdařila.Karum.Hudson-Odoi (Anglie U21) střílel ze středu pokutového území levačkou téměř do sítě, ale minul levý horní roh branky.Tom Davies asistoval.
14' Střela se nezdařila.Tom Davis (Anglie U21) vystřelil pravou nohou zpoza pokutového území a míč byl o něco vyšší.Asistence poskytl Max Aarons.
14' Střela na branku.Andy Ziziri (Švýcarsko U21) vystřelil pravou nohou ze středu pokutového území a nastřelil míč do středu branky.Bastian Toma (Bastien Toma) asistuje s přihrávkou.
11' Střela se nezdařila.Jeremy Guillemeno (Švýcarsko U21) nechal z levé strany dalekonosnou střelu pravou nohou, která málem zamířila do sítě, ale minul levou branku.Alexandre Yankowitz (Alexander Yankowitz) asistoval a hlavičku vyhrál.

Čas odeslání: 26. března 2021