Контактирајте не

Ningbo J-Guang ЕЛЕКТРОНИКА CO., LTD.

адреса

Бр 152, yangjiajia Северна патот, Kandun Таун, Cixi, Ningbo, Кина

Е-пошта

телефон

0086-574-63085228

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?