Inglaterra Sub-21 0-1 Szwajcaria U21: Wyniki, podsumowanie i cele

85' Strzał niecelny.Curtisa.Jones (Anglia U21) oddał strzał lewą nogą zza pola karnego.Piłka poleciała wysoko i obok bramki.
79' Strzał nieudany.Castriete Imeri (Szwajcaria U21) oddała strzał prawą nogą zza pola karnego, a bezpośredni rzut wolny był za wysoki.
76' Dan Ndoye strzelił gola (0-1)!Anglia U21 0, Szwajcaria U21 1. Ndoye (Szwajcaria U21) uderzył prawą nogą zza pola karnego i posłał piłkę w prawy górny róg.Z pomocą Kastriota Imeriego.Inglaterra Sub-21 0 Szwajcaria U21 1
73' Strzał zablokowany.Jordan Lotumba (Szwajcaria U21) strzelił prawą nogą z prawej strony pola karnego i został zablokowany.
73' Strzał na bramkę.Castriete Imeri (Szwajcaria U21) strzeliła w środek bramki prawą nogą zza pola karnego.
72' Strzał nieudany.Eddie Ekitia (Anglia do 21 lat) strzela prawą nogą ze środka pola karnego.Piłka poleciała wysoko i szeroko w lewo.Karum Hudson-Odoi (podanie) podaje piłkę do krzyża za polem karnym.
63' Strzał chybiony.Ben Godfrey (Anglia U21), po lewej stronie pola karnego, uderza głową w prawo.McNeill (Dwight McNeil) asystował i zremisował przy rzucie rożnym.
63' Strzał na bramkę.Karum.Hudson Odoi (Anglia U21) oddał strzał prawą nogą zza pola karnego i piłka została obroniona w prawy dolny róg.
58' Strzał zablokowany.Strzał prawą nogą ze środka pola karnego Eddie Ekitiah (Anglia do 21 lat) zostaje zablokowany.Asystował Max Aarons.
51' Strzał chybiony.Dwight McNeill (Anglia U21) skierował się w lewo w środek pola karnego.Emile Smith Rowe dośrodkował.
49' Bastian Thomas (Szwajcaria U21) trafia w prawy słupek strzałem prawą nogą z prawej strony pola karnego.Z pomocą Jérémy’ego Guillemenota.
48' nie trafił w bramkę.Eddie Ekitia (Anglia U21) uderzył prawą nogą ze środka pola karnego, a piłka minęła lewą stronę bramki.Asystuje Karum Hudson-Odoi (dośrodkowanie z rzutu rożnego).
44' Strzał zablokowany.Muheim (Szwajcaria U21) strzał zza pola karnego lewą nogą został zablokowany.Z pomocą Bastiena Tomy.
39' Strzał niecelny.Łysy Foffrey (Anglia U21) główką ze środka pola karnego nie trafia w lewą stronę bramki.McNeill (Dwight McNeil) asystował i zremisował przy rzucie rożnym.
32' Strzał niecelny.Lloyd Kelly (Anglia U21) uderza głową ze środka pola karnego blisko, ale w prawo.McNeill (Dwight McNeil) asystował i zremisował przy rzucie rożnym.
31' Strzał niecelny.Tom Davies (Anglia U21) skierował się w prawo w środek pola karnego.Asystuje Karum Hudson-Odoi (dośrodkowanie z rzutu rożnego).
27' Strzał niecelny.Andi Zeqiri (Szwajcaria U21) w środku pola karnego uderza głową blisko, ale w lewo.Zdobądź krzyż z pomocą Miro Muheim (Miro Muheim)
27' Strzał na bramkę.Dan Ndoye (Szwajcaria U21) uderzył prawą nogą zza pola karnego i obronił piłkę w lewy dolny róg.Z pomocą Bastiena Tomy.
19' Strzał niecelny.Karum.Hudson-Odoi (Anglia U21) strzelił ze środka pola karnego lewą nogą niemal w siatkę, ale nie trafił w lewy górny róg bramki.Asystował Tom Davies.
14' Strzał niecelny.Tom Davis (Anglia U21) oddał strzał prawą nogą zza pola karnego i piłka była nieco wyżej.Asystował Max Aarons.
14' Strzał na bramkę.Andy Ziziri (Szwajcaria U21) wykonał strzał prawą nogą ze środka pola karnego i posłał piłkę w środek bramki.Bastian Toma (Bastien Toma) asystuje przy podaniu.
11' Strzał nieudany.Jeremy Guillemeno (Szwajcaria U21) oddał strzał z dystansu prawą nogą z lewej strony, który prawie wpadł do siatki, ale nie trafił w lewą bramkę.Alexandre Yankowitz (Alexander Yankowitz) asystował i zdobył główkę.

Czas publikacji: 26 marca 2021 r