Inglaterra Sub-21 0-1 Elveția U21: rezultate, rezumat și goluri

85' Lovitură eșuată.Curtis.Jones (England U21) șutează cu piciorul stâng din afara suprafeței de pedeapsă.Mingea a trecut sus și lat pe stânga porții.
79’ Lovitură eșuată.Castriete Imeri (Elveția U21) a șutat cu piciorul drept din afara suprafeței de pedeapsă și lovitura liberă directă a fost prea sus.
76' Dan Ndoye a marcat un gol (0-1)!Anglia U21 0, Elveția U21 1. Ndoye (Elveția U21) a șutat cu piciorul drept din afara suprafeței de pedeapsă și a trimis mingea în colțul din dreapta sus.Cu ajutorul lui Kastriot Imeri.Anglia Sub-21 0 Elveția U21 1
73' Lovitura este blocată.Jordan Lotumba (Elveția U21) a șutat cu piciorul drept din partea dreaptă a suprafeței de pedeapsă și a fost blocat.
73' Lovitură pe poartă.Castriete Imeri (Switzerland U21) a șutat în centrul porții, cu piciorul drept din afara suprafeței de pedeapsă.
72’ Lovitură eșuată.Eddie Ekitia (Anglia sub 21) a șutat cu piciorul drept din centrul suprafeței de pedeapsă.Mingea a trecut sus și lat pe stânga.Karum Hudson-Odoi (în pasă) trece mingea în centru după suprafața de pedeapsă.
63' Lovitură ratată.Ben Godfrey (England U21), pe stânga careului, trimite o lovitură de cap pe dreapta.McNeill (Dwight McNeil) a asistat și a egalat lovitura de colț.
63' Lovitură pe poartă.Karum.Hudson Odoi (England U21) a șutat cu piciorul drept din afara suprafeței de pedeapsă și mingea a fost salvată în colțul din dreapta jos.
58' Lovitura este blocată.Eddie Ekitiah (Anglia sub 21) șutează cu piciorul drept din centrul suprafeței de pedeapsă blocat.Max Aarons a oferit asistența.
51' Lovitură ratată.Dwight McNeill (England U21) a lovit capul spre stânga în centrul suprafeței de pedeapsă.Emile Smith Rowe centrează.
49' Bastian Thomas (Switzerland U21) lovește bara dreaptă cu piciorul drept din partea dreaptă a suprafeței de pedeapsă.Cu ajutorul lui Jérémy Guillemenot.
48' a ratat un gol.Eddie Ekitia (England U21) a șutat cu piciorul drept din centrul suprafeței de pedeapsă, iar mingea a trecut mult pe stânga porții.Karum Hudson-Odoi (centrare din lovitură de colț) asistă.
44' Lovitură blocată.Muheim (Switzerland U21) șut din afara suprafeței de pedeapsă cu piciorul stâng a fost respins.Cu ajutorul lui Bastien Toma.
39' O lovitură ratată.Bald Foffrey (England U21) lovitură de cap din centrul suprafeței de pedeapsă ratată pe stânga porții.McNeill (Dwight McNeil) a asistat și a egalat lovitura de colț.
32' Lovitură eșuată.Lloyd Kelly (England U21) lovitură de cap din centrul suprafeței de pedeapsă este aproape, dar pe dreapta.McNeill (Dwight McNeil) a asistat și a egalat lovitura de colț.
31’ Lovitură eșuată.Tom Davies (England U21) a lovit cu capul spre dreapta, în centrul suprafeței de pedeapsă.Karum Hudson-Odoi (centrare din lovitură de colț) asistă.
27’ Lovitură eșuată.Andi Zeqiri (Elveția U21) în centrul zonei de pedeapsă trimite o lovitură de cap aproape, dar pe stânga.Obțineți crucea cu ajutorul lui Miro Muheim (Miro Muheim)
27' Lovitură pe poartă.Dan Ndoye (Elveția U21) a șutat cu piciorul drept din afara suprafeței de pedeapsă și a salvat mingea în colțul din stânga jos.Cu ajutorul lui Bastien Toma.
19’ Lovitură eșuată.Karum.Hudson-Odoi (England U21) a șutat din centrul suprafeței de pedeapsă, cu piciorul stâng aproape în poartă, dar a ratat din stânga sus a porții.Tom Davies a asistat.
14’ Lovitură eșuată.Tom Davis (England U21) a șutat cu piciorul drept din afara suprafeței de pedeapsă și mingea a fost puțin mai sus.Max Aarons a oferit asistența.
14' Lovitură pe poartă.Andy Ziziri (Switzerland U21) a șutat cu piciorul drept din centrul suprafeței de pedeapsă și a șutat mingea în centrul porții.Bastian Toma (Bastien Toma) asistă cu o pasă.
11' Lovitură eșuată.Jeremy Guillemeno (Switzerland U21) a trimis un șut de la distanță lungă cu piciorul drept de pe stânga, care a fost aproape de a pătrunde în poartă, dar a ratat poartă stânga.Alexandre Yankowitz (Alexander Yankowitz) a asistat și a câștigat lovitura de cap.

Ora postării: 26-mar-2021