• morerhan-40years-experien
  • what-prevent-you--2
  • proofessional-connecto-2

ynë Factory

I gjithë stafi i kompanisë do të përpiqen së bashku për një të nesërme më të mirë dhe të mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë!

Rreth kompanisë

J-guang, tani është i përbërë nga bashkë Cixi j-guang reflektor teknologjisë., Ltd dhe elektronike bashkë Ningbo J-guang., Ltd.

Cixi j-guang reflektor teknologji co., ltd u themelua në vitin 1979. Ajo është e specializuar në kërkimin dhe prodhimin e moulds refleks reflektor, reflektor electroform dhe produkteve plastike. ajo mund të prodhojë poligonale, me kënd të gjerë, në shkallë të lakuar myk reflektor dhe lente Fresnel dhe pjesë të tjera plastike.

Contact Us

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.